• галаўны_банер

40 км 40G QSFP+

  • Аптычны модуль 40KM 40G QSFP

    Аптычны модуль 40KM 40G QSFP

     

    TheHUAQ40Eгэта модуль прыёмаперадатчыка, прызначаны для прымянення аптычнай сувязі на адлегласці 40 км.Канструкцыя сумяшчальная з 40GBASE-ER4 стандарту IEEE P802.3ba.Модуль пераўтворыць 4 ўваходныя каналы (канал) электрычных дадзеных 10 Гбіт/с у 4 аптычных сігналу CWDM і мультыплексуе іх у адзіны канал для аптычнай перадачы 40 Гбіт/с.І наадварот, на баку прымача модуль аптычна дэмультыплексуе ўваходныя сігналы 40 Гбіт/с у 4 каналы CWDM і пераўтворыць іх у 4-канальныя выходныя электрычныя даныя.

    Цэнтральныя даўжыні хваль 4 каналаў CWDM складаюць 1271, 1291, 1311 і 1331 нм як члены сеткі даўжынь хваль CWDM, вызначанай у ITU-T G694.2.Ён змяшчае дуплексны раз'ём LC для аптычнага інтэрфейсу і 38-кантактны раз'ём для электрычнага інтэрфейсу.Каб мінімізаваць аптычную дысперсію ў сістэме далёкай сувязі, у гэтым модулі неабходна выкарыстоўваць одномодовое валакно (SMF).

    Прадукт распрацаваны з формаў-фактарам, аптычным/электрычным злучэннем і лічбавым дыягнастычным інтэрфейсам у адпаведнасці з пагадненнем QSFP Multi-Source Agreement (MSA).Ён быў распрацаваны, каб адпавядаць самым суровым знешнім умовам працы, уключаючы тэмпературу, вільготнасць і электраперашкоды.

    Модуль працуе ад аднаго крыніцы сілкавання +3,3 В, і глабальныя сігналы кіравання LVCMOS/LVTTL, такія як прысутнасць модуля, скід, перапыненне і рэжым нізкай магутнасці, даступныя з модулямі.2-правадной паслядоўны інтэрфейс даступны для адпраўкі і атрымання больш складаных сігналаў кіравання і атрымання лічбавай дыягнастычнай інфармацыі.Асобныя каналы можна адрасаваць, а невыкарыстоўваныя каналы можна закрыць для максімальнай гнуткасці дызайну.

     

    Гэты прадукт пераўтворыць 4-канальныя ўваходныя электрычныя даныя з хуткасцю 10 Гбіт/с у аптычныя сігналы CWDM (святло) з дапамогай масіва 4-хвалевага лазера з размеркаванай зваротнай сувяззю (DFB).Святло аб'ядноўваецца часткамі MUX як даныя 40 Гбіт/с, якія распаўсюджваюцца з модуля перадатчыка ад SMF.Модуль прыёмніка прымае ўваходныя аптычныя сігналы CWDM 40 Гбіт/с і дэмультыплексуе іх у 4 індывідуальныя каналы 10 Гбіт/с з рознай даўжынёй хвалі.Святло кожнай даўжыні хвалі збіраецца дыскрэтным лавінным фотадыёдам (APD), а затым выводзіцца ў выглядзе электрычных даных пасля ўзмацнення спачатку TIA, а потым пост-узмацняльнікам.

     

    TheHUAQ40Eраспрацаваны з формаў-фактарам, аптычным/электрычным злучэннем і лічбавым дыягнастычным інтэрфейсам у адпаведнасці з пагадненнем QSFP Multi-Source Agreement (MSA).Ён быў распрацаваны, каб адпавядаць самым жорсткім знешнім умовам працы, уключаючы тэмпературу, вільготнасць і перашкоды EMI.Модуль прапануе вельмі высокую функцыянальнасць і інтэграцыю функцый, даступных праз двухправадны паслядоўны інтэрфейс.