• галаўны_банер

2 км QSFP28

  • 2KM 100G QSFP28

    2KM 100G QSFP28

    HUA-QS1H-3102D гэта паралельны аптычны модуль Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28) са хуткасцю 100 Гбіт/с.Гэта забяспечвае павышаную шчыльнасць партоў і агульную эканомію выдаткаў сістэмы.Поўнадуплексны аптычны модуль QSFP28 прапануе 4 незалежныя каналы перадачы і прыёму, кожны з якіх здольны працаваць з хуткасцю 25 Гбіт/с для агульнай хуткасці перадачы дадзеных 100 Гбіт/с па 2 км аднамодавага валакна.

    Валаконна-аптычны істужачны кабель з раздымам LC/UPC Duplex можна падключыць да разеткі модуля QSFP28.Правільнае выраўноўванне забяспечваецца накіроўвалымі штыфтамі ўнутры ёмістасці.Кабель звычайна нельга скруціць для правільнага выраўноўвання каналаў.Электрычнае злучэнне ажыццяўляецца праз 38-кантактны раз'ём кантавога тыпу, сумяшчальны з MSA.

    Прадукт распрацаваны з формаў-фактарам, аптычным/электрычным злучэннем і лічбавым дыягнастычным інтэрфейсам у адпаведнасці з QSFP28 Multi-Source Agreement (MSA).Ён быў распрацаваны, каб адпавядаць самым жорсткім знешнім умовам працы, уключаючы тэмпературу, вільготнасць і перашкоды EMI.Модулем можна кіраваць праз двухправадной паслядоўны інтэрфейс I2C.